Reklamní

Chcete být vidět? Hóódně vidět?

Pořiďte si pořádný banner a už vás nikdo nepřehlédne.

Vyvěste svůj reklamní banner na fasádě, zábradlí, plotě nebo uprostřed veletržního paláce a dejte světu vědět, s kým má tu čest. A nebojte, sluníčko na něm ani skrz ozónovou díru žádnou velkou paseku neudělá. Váš nový banner vydrží roky.

  • Banner vám dodáme do 5 pracovních dnů kamkoliv po ČR
  • Díky zdvojeným okrajům a kovovým očkům mají bannery opravdu výdrž.
  • Předem vám do koruny spočítáme, kolik vás to bude stát.
  • Průběžně vás budeme informovat o tom, jak si s objednávkou vedeme.
  • Vše vyrobí naše šikovné ruce.

PVC banner Premium (materiál 510 g, litý)

Z tohoto materiálu se vyrábí 95 % reklamních bannerů. Visí na plotech, zábradlích, fasádách i v interiérech. Za kovová očka ve zdvojeném okraji je můžete umístit vlastně skoro kamkoliv. A pak banner klidně srolovat, opláchnout a za týden pověsit zase jinde. Barevnou stálost garantujeme minimálně na 3 roky.

PVC banner Economy (materiál 440 g)​

Potřebujete jednorázový reklamní banner, který bude viset na očích maximálně pár dnů až týdnů? Tahle ekonomická varianta s kovovými očky vám bohatě postačí (bez zdvojeného okraje). Ale pozor, vyrobíme ho v maximální velikosti 10 m2.

Mesh banner (materiál 300 g, litý, dírkovaný)​

Pod tenhle obrovský perforovaný banner schováte třeba celý panelák. Na ulici přitáhne pozornost působivou grafikou a přitom skrz něj bez problému uvidíte z budovy ven. Mesh banner je lehký, takže nezatěžuje konstrukci. A aby ho nepocuchal první větší vítr, má zdvojený okraj a kovová očka.

Reflexní banner

Sejde z očí, sejde z mysli. Proto buďte vidět i v noci. Díky unikátní reflexní vrstvě, která se rozzáří pod světly aut nebo pouličního osvětlení. I tyto bannery mají zdvojený okraj a kovová očka.

Roll Up banner

Vyměňte svou starou prezentaci v Roll Upu za novou. Vytiskneme vám ji na speciální Roll Up banner nebo litý banner s gramáží 510 g. Dejte vědět, kde a jak budete Roll Up používat a my vám vhodný materiál doporučíme.

Fofrem lítají nejen naše tiskové hlavy. Ale taky soubory cookies na tomto webu. I díky nim vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.