na zeď

Ohákněte si pokoj nebo kancelář do svého stylu.

Do tapety, kterou si sami navrhnete.

Co byste chtěli mít na zdi? Darth Vadera, mumínky nebo panorama hor? Máte to mít. Vytiskneme vám libovolně velkou tapetu, kterou nalepíte na jakýkoliv povrch. Pomocí nešpinícího lepidla, nebo jako samolepku. A konečně se ocitnete ve svém živlu.

  • Tapetu vám dodáme do 3 až 5 pracovních dnů kamkoliv po ČR.
  • Tiskneme na kvalitní vliesové tapety, které přilnou na každý povrch.
  • Předem vám do koruny spočítáme, kolik vás to bude stát.
  • Průběžně vás budeme informovat o tom, jak si s objednávkou vedeme.
  • Vše vyrobí naše šikovné ruce.

Vliesové tapety bez lepidla

S tou bílou jste to přehnali a zelená je šílená? Schovejte fádní zdi pod vliesovou tapetu, která přilne na sádrokarton, betonový panel, dřevotřísku i zeď s jakoukoli vnitřní omítkou. Tapetu nalepíte raz dva a ani se neumažete. Lepidlo naneste na zeď, přiložte suchou tapetu a než ke zdi úplně přilne, máte ještě dost času vše upravit a uhladit tak, aby výsledné dílo bylo perfektní.

A jaké má tahle tapeta výhody? Když vám na zeď vystříkne pomerančový džus nebo tam děti zanechají své šifry, stačí jenom tapetu omýt a máte vymalováno. A kdyby se vám jednoho dne znelíbila, snadno ji ze stěny stáhnete.

Samolepicí vliesové tapety

Každý rok nový nábytek? A proč ne. Nalepte si na dvířka skříněk nebo kuchyňskou linku samolepící vliesovou tapetu. Vždycky ji snadno opláchnete vodou a až vás po roce přestane bavit, prostě ji sundáte a vytisknete si novou.
Vyberte si ze dvou variant potisku:

Hladká tapeta
Matná natíraná tapeta se zadní papírovou stranou o plošné hmotnosti 170 g/m2 má již nanesené lepidlo, které aktivujete vodou. Hladká tapeta je rozměrově stálá, neobsahuje PVC ani změkčovadla.

Strukturovaná tapeta – canvas
Matná PVC tapeta o plošné hmotnosti 300 g/m2 má zadní stranu z netkané textilie, která je opatřená čirým permanentním lepidlem.

Nevíte si rady, kterou tapetu vybrat? Napište nebo zavolejte a my vám poradíme.

Fofrem lítají nejen naše tiskové hlavy. Ale taky soubory cookies na tomto webu. I díky nim vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.