Tisk a vizitek

Otiskněte svůj styl na papír. A udělejte dojem

na zákazníky i obchodní partnery.

Zašustěte potenciálním zákazníkům mezi prsty. Napřed si jejich pozornost získejte povedeným letákem. Pak jim vložte do rukou katalog – ať mají po večerech o čem přemýšlet a kam si dělat poznámky. No a samozřejmě si nezapomeňte vyměnit vizitky.

  • Letáky, vizitky, katalogy vám pošleme cca do týdne kamkoliv po ČR
  • Vytiskneme vám klasiku i nestandardní formáty. Stačí říct.
  • Předem vám do koruny spočítáme, kolik vás to bude stát.
  • Průběžně vás budeme informovat o tom, jak si s objednávkou vedeme.
  • Vše vyrobí naše šikovné ruce.

Vizitky

Malá kartička, která na vás řekne vše. Vytiskneme vám obyčejnou jednostrannou vizitku i oboustranný designový kousek se zaoblenými rohy. Stačí říct kolik vizitek a za jakou cenu potřebujete a my vám navrhneme nejlepší řešení.

Letáky

Přilákejte davy na vaši pravidelnou sezónní akci. A nebojte se být kreativní, papír snese všechno. Letáky vám vytiskneme jednostranné i oboustranné, barevné i černobílé, skládané i leporelo. Menší počty digitálně, větší náklady na ofsetu.

Papír si vyberte dle libosti. Od spotřebního 80 gramového až po exkluzivních 350 g/m2. Pro ještě lepší vzhled vám na něj přidáme lesklou nebo matnou laminaci, případně parciální lak a zakulatíme rohy (jen u ofsetu). Nabídku vám zpracujeme na míru.
Napište nebo zavolejte.

Fofrem lítají nejen naše tiskové hlavy. Ale taky soubory cookies na tomto webu. I díky nim vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.