Tisk

Ukažte své přednosti na billboardu nebo v záři CityLightu.

Ať konkurence (zá)vidí.

Vytiskneme vám stovky malých plakátů i tutový billboard, který nenechá kolemjdoucí jen tupě zírat do telefonu. Noví zákazníci dosáhnou osvícení pod CityLightem a vaše umělecké výtvory vyniknou na fotopapíru ve vysokém rozlišení tisku.

  • Plakáty vám dodáme do 3 až 5 pracovních dnů kamkoliv po ČR.
  • Kromě klasických formátů vám vytiskneme i úplně atypické. Jak je libo.
  • Předem vám do koruny spočítáme, kolik vás to bude stát.
  • Průběžně vás budeme informovat o tom, jak si s objednávkou vedeme.
  • Vše vyrobí naše šikovné ruce.

CityLight papír (150 g)

Na zastávce MHD, v nákupním centru nebo v kině. CityLighty jsou prostě všude a kdo v nich nezáří, jakoby nebyl. Vaši reklamu vytiskneme na standardní papír s bílou zadní stranou, který je určený k prosvětleným aplikacím, pro tisk plakátů a posterů.

Billboard papír (120 g)

Billboardy a plakáty většinou vydrží jen chvíli. Než vám nějaký vtipálek dokreslí knírek, nebo originálně dokončí váš slogan. Proto je tiskneme na obyčejný papír, který není drahý. A jeho velkou výhodou je modrá zadní strana – díky ní můžete plakáty do nekonečna přelepovat, aniž by skrz ně prosvítaly původní vrstvy.

Foto papír (220 g)

nteriér sice ochrání váš plakát před rozmary počasí. Ale už ne před zkoumavým okem člověka. Dopřejte své reklamě nebo fotografiím prémiovou kvalitu na papíru, který vás možná i přežije. Vytiskneme vám malý i velký formát do šíře až 1,37 metru.

Laminace

Dodejte vašim plakátům šmrnc a prodlužte jim život – matnou nebo lesklou laminací.

Fofrem lítají nejen naše tiskové hlavy. Ale taky soubory cookies na tomto webu. I díky nim vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.