Tisk

Vylepte se! Kamkoliv chcete.

Na zeď, podlahu, auto, skleněnou výlohu nebo PVC desku.

Náš váš klientský systém se jmenuje JEAN. Trefné, viďte? “Žán, jak to vypadá s mými vizitkami?” Mrkněte se kdykoliv a kdekoliv.

 • Sledujte aktivní zakázky.
 • Procházejte historii svých zakázek.
 • Prohlížejte si cenové nabídky.
 • Vypočítejte si cenu.
 • Stahujte si své faktury.

Monomerická samolepka (3letá)

Nalepte ji na jakýkoliv rovný povrch a na tři roky máte vystaráno. Vytiskneme vám malé oříznuté samolepky pro radost, větší jako reklamu do výlohy a něco mezi třeba na PVC desku (kupte si u nás samolepku i desku a lepení máte zdarma). Aby vám samolepky déle vydržely, ošetříme je lesklou nebo matnou laminací. Pozor ale na sluníčko – monomerické samolepky se pak smršťují.

Polymerická samolepka (5letá)

Tyhle samolepky už něco vydrží. Na slunci se téměř nesmršťují a jejich životnost je pět let. Patří především na rovné povrchy – výlohy, auta bez prolisů nebo třeba PVC desky (kupte si u nás samolepku i desku a lepení máte zdarma). A všechny budou ještě odolnější, pokud je opatříme polymerickou laminací.

Litá samolepka (7letá)

Polepy na auto? Rozhodně z lité samolepky. Jestli někdy začne chřadnout, tak až po sedmi dlouhých letech. Ale do té doby bude perfektně držet na jakémkoliv oblém povrchu s prolisy. Pro ještě větší odolnost vůči slunci, větru i dešti navíc samolepky opatříme laminací.

Děrovaná samolepka na sklo (FOX/OneVision)

Zvenku krásná reklama, zevnitř ničím nerušený výhled. Díky optickému klamu fólie OneVision nepronikne zrak člověka zvenčí do interiéru auta nebo skrz výlohu, ale vy přitom bezvadně uvidíte ven. A když samolepce dáme ještě laminaci, bude vám věrně sloužit po dlouhá léta.

Průhledná samolepka

Ať je vidět jenom to podstatné a pozadí nechť žádné není. Průhledná samolepka patří tam, kde chcete být decentní a přitom styloví. Třeba na sklo. A nejen tam.

Samolepka pro krátkodobé výlepy (nonpermanentní)

Sundávat staré samolepky a drhnout zbytky lepidla je otrava. Tuhle nonpermanentní samolepku ale do půl roku odstraníte, aniž by po sobě zanechala jedinou stopu. A pokud se nakonec rozhodnete ji nesundávat, lepidlo se po šesti měsících stane permanentním a samolepka vydrží až 3 roky – podobně jako monomerická.

Další druhy samolepek

 • Translucentní - stvořená do světelných reklam, tzv. lightboxů.
 • Bannerová - tenká samolepka, které přilne k PVC povrchu banneru.
 • Reflexní - odrazivá vrstva rozsvítí vaši samolepku i v noci.
 • Fluorescentní - samolepka, která určitě nezůstane šedou myškou.

Další druhy laminací

 • Podlahová laminace - nenechte si krásnou novou samolepku za týden rozšlapat. Opatříme ji silnou protiskluzovou vrstvou.
 • Antigraffiti - ať si vandalové úřadují. Díky téhle laminaci ze samolepky snadno odstraníte graffiti i jiná “umělecká” díla.

Fofrem lítají nejen naše tiskové hlavy. Ale taky soubory cookies na tomto webu. I díky nim vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.