muší křídla

Rozbalte svou reklamu kdekoliv si zamanete.

Cvak, cvak, cvak a nářadí ani nepotřebujete.

Tady? Nebo radši tam? Ale vždyť je to úplně fuk. Vezměte pod paži Roll Up, muší křídlo nebo třeba celou prezentační stěnu a udělejte si reklamu na úrovni kdekoliv a kdykoliv. A kávičku s klientem si vypijte u stolku, vyvedeném v designu vaší firmy.

  • Prezentační systémy vám dodáme do 5 až 7 pracovních dnů kamkoliv po ČR.
  • Tahle forma reklamy je lehká, přenosná a na kolemjdoucí udělá velký dojem.
  • Předem vám do koruny spočítáme, kolik vás to bude stát.
  • Průběžně vás budeme informovat o tom, jak si s objednávkou vedeme.
  • Vše vyrobí naše šikovné ruce.

Roll Up bannery

Zatáhněte a rozbalte svou prezentaci přímo před zraky zákazníků. Na Roll Up stojanu se samonavíjecím mechanismem máte za minutku reklamu jak vyšitou. Ehm, vlastně vytaženou. V zasedačce, na výstavišti nebo třeba na louce uprostřed ničeho.

Grafiku do Roll Up systému vám vytiskneme na speciální Roll Up banner, který neprosvítá a nekroutí se. Stočený v roletovém stojanu bude banner chráněný při přepravě a snadno ho sami vyměníte za nový. Bez nářadí – šup šup a je to.

Jako levnější variantu vám grafiku vytiskneme na klasický PVC banner Premium.

Muší křídla, bowflagy

Tuhle reklamu plápolající ve větru nikdo jen tak nepřehlédne. Muší křídlo ve tvaru kapky nebo žraločí ploutve zapíchnete speciálním závitovým kolíkem do písku, sněhu i hlíny. A v interiéru ho umístíte do speciálního stojanu. Stačí jen tunelem ve vlajce protáhnout ohebný prut a show může začít.

Prezentační stěny a stolky

Slaďte svou prezentaci do jednotného designu vaší firmy nebo nového produktu. Celou stěnu i stoleček pro jednání s obchodním partnery dáte dohromady levou zadní – díky zaklapávacím spojům. Takže žádné nářadí, žádné nervy. Jen dokonalý dojem, který v očích zákazníků a obchodních partnerů zanecháte.

Fofrem lítají nejen naše tiskové hlavy. Ale taky soubory cookies na tomto webu. I díky nim vám můžeme předložit tu nejlepší nabídku. Používáním webu souhlasíte s jejich zpracováním.